בדיקת רקע ומהימנות עובדים

סי.אס.אינטליג'נס יערכו עבורכם בדיקות מהימנות

רוצים לגייס עובדים איכותיים ?

קרה לכם אירוע בעסק, גניבה/הונאה ?

רוצים לדעת מי מהמועמדים יהיה לכם נאמן וימלא את תפקידו הכי טוב ? 

 

עם בדיקת מהימנות שלנו אתם תוכלו להיות רגועים שבחרתם את העובד/ת הטוב ביותר עבורכם. הבדיקות שלנו מבוצעים למועמדים לתפקידי מפתח בחברתכם, מנהל, פקידה/מזכירה במחלקה רגישה אשר יש לה נגישות לפרטי לקוחות וסודות מסחריים של העסק, קרבה לעבודה מול המנכ"ל אשר יכולה להאזין לשיחותיו ולהיות עדה לפגישותיו וחשופה לסדר יומו . מנהל מחלקה, מנהל שיווק, סגנים , מחסנאי ראשי, ועוד ועוד .. בבדיקת מהימנות אנו נעשה בדיקה מקדימה לעובד בטרם יזומן לפגישה, בבדיקתנו אנו נעשה חקירה סמויה אודות המועמד ונוכל לבצע סינון ראשוני, לאחר מכן נוכל לזמן אותו לפגישה ובתשאול שלנו נוכל לבדוק ולהצליב פרטים עם מה שכבר ידוע לנו מתוצאות החקירה הסמויה שעשינו, נוכל כבר בשלב הזה לזהות סתירות אם קיימות בפרטים שהוא מגלה לנו, נוכל לדעת האם העובד משקר ומעגל פינות, נוכל לתת לכם משוב על אותו עובד ונוכל לדעת האם הוא טוב לאינטרס החברה והאם יהיה נאמן ומשקיע בתפקידו .

בדיקת מהימנות לעובדים קיימים בעקבות אירוע גניבה/הונאה שקרה בחברתכם לאחרונה, נוכל לתחקר את האירוע ולערוך תשאול לעובדים , נוכל לבצע בדיקות פוליגרף ובסוף החקירה להגיע אל האמת.

לבדיקות מהימנות עובדים יש ערך רב ואפקט הרתעתי לעובדים, העובדים עדים לקיום בדיקות מהימנות ובכך נוצרת הרתעה ומניעת או צמצום גניבות או הונאות.

נוכל להנחיל נהלים למשאבי אנוש אשר אחראים על גיוס העובדים, נוכל לתת להם כלים לבדיקה וסינון ראשוני .

נוכל לתת לכם את השירות שלנו גם על בסיס חודשי בתפקיד קב"ט במשרה מלאה או חלקית .

נשמח להגיע לפגישת היכרות ויעוץ בחברתכם וללמוד את צורכי החברה .